Įvairių skardinimo paslaugų asortimentas Kaune ir visoje Lietuvoje

Apie mus

UAB „Ramūnas ir sūnūs“ pradėjo savo veiklą iškart po Lietuvos nepriklausomybės atgavimo. Pradėjome savo veiklą kaip maža kelių žmonių komanda. Nuolat augome, mokinomies bei tobulėjome. Todėl šiuo metu esame sukaupę daugiau nei 20 metų patirtį ir puikią specialistų komandą, kuri su malonumu atliks tai ką moka geriausiai!

Mes dirbame tik aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno skarda todėl atsakome už savo gaminius ir suteikiame dešimties metų garantiją. Taip pat daugybę metų dirbame prie stogų, gaminame ir montuojame įvairius skardos gaminius, viriname vartus bei tvoras, valome Jūsų kaminus ir esant reikalui atliekame skylių gręžimą deimantiniais grąžtais.

UAB „Ramūnas ir sūnūs“ – tai įmonė atsakinti už savo darbą, gerbianti save ir klientus, išmananti savo darbą ir judanti visuomet tik pirmyn.

Kaminų įdėklai

Gaminame ir montuojame tiek apvalius tiek ovalius įvairaus diametro kaminų įdėklus. Kaminų įdėklai yra pritaikyti kieto, skysto, dujinio kuro katilams, židiniams ir krosnelėms, atlaikantys maksimalią temperatūrą iki 1000°C.

Tai laiko patvirtinti apsauga Jūsų kaminui ir Jūsų namui. Esant nuolatiniam kūrenimui, kaminas yra veikiamas didelio karščio, kondensato bei rūgščių. Laikui begant kaminas yra veikiamas erozijos, apsineša suodžiais, praranda savo funkcionalumą ir kyla didelis gaisro pavojus. Sumontavus kamino įdėkla ši rizika pašalinama. 

Kamino įdėklas susideda iš daugybės dedalių bei komponentų. Visų pirma tai bėginiai įdėklo metrai, taip pat konfigūracinės detalės – trišakis, kondensato rinktuvas, įdėklo laikiklis, stogelis, kamino kepurė, alkūnės, sujungimo mova/diržas, pravala, dažnu atveju redukcija bei sklendė.

Pristatomi kaminai

Tai dvisieniai šiltinti pristatomi įdėklai/kaminai. Dažniausiai naudojami ten kur nėra suprojektuoto ir pastatyto pirminio kaminio arba nėra galimybės jo naudoti prijungiant pasirinktą šildymo sistemą. 

Dvigubas apšiltintas kaminas yra sudarytas iš vidinio ir išorinio sluoksnio. Vidinis sluosnis gaminamas iš karščiui ir rūgščiai atsparios skardos. Tuomet dedama karščiui atsparios vatos 50 mm sluoksnis. Paskiausiai montuojamas išorinis sluoksnis, kuris gali būti gaminamas iš karščiui atsparios skardos arba iš spalvotos skardos, taip priderinant kaminą prie namo fasado.

Dvigubas apšiltintas kaminas turi būti montuojama ne mažesniu kaip 130mm atstumu nuo išorinio dūmtraukio paviršiaus iki degių medžiagų (jei teisės aktai nenustato kitaip). Kad išlaikyti reikiamas normas, gamine ir montuojame specialius laikiklius, kuriais kaminą tvirtiname prie namo laikančiųjų konstrukcijų.

Skardinimo paslaugos

Mūsų profesionalaus staklyno pagalba galime atlikti įvairias skardinimo paslaugas. Gaminame ir montuojame palanges, parapetus, kraigus, vėjaskardes įlajas, kepures, sniego užkardas, skardinių tvorų profilius bei kitus stogo ir namo apdailos elementus. Lankstinių gamybos asortimente yra visi elementai, kurie reikalingi pilno ir estetiškai gerai atrodančio stogo ar fasado užbaigimui.

Skardos lenkimo ilgis iki  3000 mm bei iki 1 mm storio. Gaminame tiksliai pagal kliento pageidavimus ir brėžinius. Skarda lankstoma atsakingai, nepaliekant ant jos įbrėžinmų.

Dirbame tiek su savo tiek su kliento medžiagomis. 

Kaminų valymas

Kylantys gaisrai dėl susikaupusių suodžių bei apsinuodijimai smalkėmis yra ypač opi problema. Pastoviai kūrentant tiek skysto, tiek kieto, tiek dujinio kuro katilus, ant kamino ar įdėklo sienelių susidaro vis auganti suodžių sluoksnis. Jis laikui bėgant blogina dūmų ištraukimą bei didina gaisro tikimybę.

Tad, besimėgaudami židinių ir krosnių teikiama šiluma, nepamirškime, kad kaminą reikia valyti bent du kartus per metus. Svarbiausia prieš kūrenimo sezoną. Kamino valymas reikalauja specifinių žinių bei įrankių, tad jeigu neturite noro ar galimybės kaminą išsivalyti patys, iškvieskite mūsų meistrus į pagalbą.

Paslaugas atliekame įvairiomis oro sąlygomis, kaminai dažniausiai valomi iš viršaus. Nenaudojame cheminių preparatų ar stambiagabaričių priemonių, kad nepažeistume kaminų ar jų įdėklų ilgalaikėje perspektyvoje.

skyliu-grezimas-3

Deimantinis skylių gręžimas

Profesionalia Hilti įranga gręžiame skyles per mūro sienas, betoninius pamatus, gelžbetonines perdangos plokštes ir t.t. Skylių diametras nuo 50 mm iki 200 mm, skylių gylis iki 1000 mm.

Close Menu